Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6692
Stary 12.08.2010, 10:15
Patrząc na to co prezentuje nasza ,,wspaniała" kadra, a także na fakt, iż żaden z naszych zawodników nie potrafi się załapać na stałe do tak słabej drużyny, należy stwierdzić, że chyba jedynymi piłkarzami Wisły, którzy prezentują międzynarodowy poziom są: Diaz, Kirm i Chavez. Wszyscy narzekają na Juniora za to, że brzydko biega, jest chaotyczny, w środku pola ma za dużo strat, a na boku obrony zbyt łatwo można go minąć, ale mało kto zauważa, że to obecnie największy walczak i twardziel w drużynie. Diaz nie pęka przed rywalem ,nie macha łapami, tylko wychodzi i gra na ile wystarcza mu umiejętności. Dobrze mówił Marcelo, że Diaz ,,daje życie tej drużynie". Co do Kirma, to wielokrotnie się wypowiadałem, że jego słabszą grę w Wiśle tłumaczy nieumiejętne wykorzystanie jego potencjału przez trenerów, długa aklimatyzacja w drużynie i być może coś jeszcze. Chłopak gra w pierwszej 11 naprawdę solidnej reprezentacji i ma tam pewne miejsce, a to coś znaczy. Chavez, jeśli będzie prezentował się tak jak na mundialu, będzie ostoją defensywy Wisły.

Niestety reszta zawodników Wisły, to piłkarze chimeryczni - Malecki, Brożki, Boguski, Pawełek albo wielkie niewiadome - Cikosz, Bunoza, Rios, Jovanic, Wilk, albo emeryci - Sobol, Żuraw, Cleber albo słabi Kowalski, Paljic, Jirsak.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 12.08.2010 o godz. 10:22.
Odpowiedz cytując