|
Panie Darku, bardzo prosze się spytać pana prezydenta, czy nie lepiej zamiast organizowania koncertów z gwiazdami, kasę tą przeznaczyć na dokupienie telebimów, poprawę elewacji czy budowę kiosków gastronomicznych.
Przeciez to jawne plucie nam w twarz.Dlaczego ludzie wy się na to godzicie?
|