kokrys napisał(a):

|
Właśnie powoli zdycha mi chomik. Niestety wątpię żeby doczekał rana. Wie ktoś co z nim potem zrobić? Nie zakopie w ogródku bo w bloku na 3 piętrze mieszkam...
|
Ale masz jakis trawnik pod blokiem? Mozesz go zakopac pod drzewkiem, krzaczkiem gdzie Ci sie podoba...
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern