Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33383
Stary 12.08.2010, 09:00
Z tego co mi się wydaje i co pamiętam to koyoot pierwszy napisał o Arabach, którzy przejmą Wisłę. Nawet wp dała się na to złapać i czerwoną czcionka zamieściła takiego newsa.

A co do transferów, to należy zauważyć, że mamy w obecnej sytuacji korzystny terminarz i najtrudniejsze mecze gramy pod koniec rundy, więc jest jakiś tam czas na to, aby zgrać Chaveza z mam nadzieję nowym stoperem. Powiem szczerze - w najczarniejszych snach nie spodziewałem się, że efektem tej ,,gigantycznej ofensywy transferowej" będzie możność oglądania Mateusza Kowalskiego jako podstawowego gracza ,,Białej Gwiazdy".
Odpowiedz cytując