Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13665
Stary 12.08.2010, 08:54
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj jest jakieś święto? Dzień wolny od pracy?
Jakoś bardziej pusto na stadionie niż zwykle.
dziś nie ma żadnego świeta
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
Odpowiedz cytując