Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kitu91
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: TRYBSZ / PODHALE
Offline
#
13665
12.08.2010, 08:54
PiotrG
napisał(a):
Dzisiaj jest jakieś święto? Dzień wolny od pracy?
Jakoś bardziej pusto na stadionie niż zwykle.
dziś nie ma żadnego świeta
ale to już było i nie wróci więcej tyle meczy sie przeżyło a za WISŁĄ ciągle bije moje serce
kitu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kitu91
Znajdź inne posty napisane przez kitu91