Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13663
Stary 12.08.2010, 08:25
Jest propozycja radnego Olszówki złożenia dokumentacji zdjęciowej bubli z naszego stadionu głównie z elewacji.Problem w tym że trzeba to zebrać do jutra rana i mieć zgodę właścicieli zdjęć. Kto ma takie zdjęcia pisać do mnie na priv- podam maila do mnie .Ja je zbiorę i wyślę panu Darkowi. Sprawa jest pilna - jak nie zbierzemy zdjeć do jutra powiedzmy 9-rano to dopiero wchodzi w grę koniec sierpnia a czas nagli.
Odpowiedz cytując