Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
4786
12.08.2010, 08:06
tofik
napisał(a):
Jak grał Brozio ?
Brożek mało widoczny, miał jedno podanie bodajże do Błaszczykowskiemu któremu wypracował sytuację do strzału. Często musiał się wracać po piłkę bo nie miał kto m podać.
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989