Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4786
Stary 12.08.2010, 08:06
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jak grał Brozio ?
Brożek mało widoczny, miał jedno podanie bodajże do Błaszczykowskiemu któremu wypracował sytuację do strzału. Często musiał się wracać po piłkę bo nie miał kto m podać.
Odpowiedz cytując