Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13662
Stary 12.08.2010, 07:46
Jeśli te słowa o 4 trybunach w tym roku to prawda, to zbudują gówno a nie zaplecze północnej - zrobią oświetlenie, postawią toi-toie i zamontują barierki na gotowych już schodach, ale co tutaj fantazjować, nawet zachodniej w tym roku nie skończą.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 12.08.2010 o godz. 08:14.
Odpowiedz cytując