|
Skoro na wrzesień mają być gotowe 3 trybuny (co biorąc pod uwagę stan trybuny D jest mało prawdopodobne), to czemu od tego czasu nie możemy niby już grać przy R22? Basałaj w końcu spotkał się już z Majchrowskim? Bo wierzę, że postara się porządnie ponaciskać prezydenta, żeby powrót nastąpił najszybciej jak to możliwe.
|