Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13661
Stary 12.08.2010, 07:38
Skoro na wrzesień mają być gotowe 3 trybuny (co biorąc pod uwagę stan trybuny D jest mało prawdopodobne), to czemu od tego czasu nie możemy niby już grać przy R22? Basałaj w końcu spotkał się już z Majchrowskim? Bo wierzę, że postara się porządnie ponaciskać prezydenta, żeby powrót nastąpił najszybciej jak to możliwe.
Odpowiedz cytując