Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2010, 07:36
Zostawić Kulawika na cały sezon, niech się wykaże. Sprawdzi się to go zostawić, a jak się nie sprawdzi to niech wróci do ME. Ten sezon na starcie jest już stracony więc warto zaryzykować.