Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
11
12.08.2010, 07:36
Zostawić Kulawika na cały sezon, niech się wykaże. Sprawdzi się to go zostawić, a jak się nie sprawdzi to niech wróci do ME. Ten sezon na starcie jest już stracony więc warto zaryzykować.
Ogin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ogin
Znajdź inne posty napisane przez Ogin