Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Opętany
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
17643
12.08.2010, 07:29
Proszę państwa na którym przystanku wysiąść jadąc na lotnisko? Bo przystanków "balice" jest 7.
Opętany
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Opętany
Znajdź inne posty napisane przez Opętany