buczo1985 napisał(a):

|
Ja już dawno straciłem nadzieję, że polska piłka w najbliższym czasie się odrodzi. Nie oglądam i nie denerwuję się! Dziwię się, że ludzie w ogóle przychodzą na te mecze. Podziwiam ich odporność.
|
taka odporność, że po trzeciej bramce zaczeli wygwizdywać naszych orłów
