Adasss napisał(a):

Eeeech, nie znacie sie zupełnie, przecież to typowy przykład hitowej obecnie mody w architekturze, brutalnego industrializmu. I nie jest to robione to samo dla siebie, ma to dodatkowy cel. Są plany by w korytarzach i w nocy przed budynkiem mogło być ciemnawo (z możliwością regulacji stopnia zaciemnienia), część świetlówek i lamp będzie od czasu do czasu mrugać. W korytarzach ma kapać i będą się robić miejscami kałuże. Pojawią się też różne dziwne betonowe bryły w wielu miejscach. Jak się jeszcze nie zorientowaliście to wyjaśniam, że nasz stadion poza meczami będzie największym w kraju ośrodkiem paintballu. Stąd te wszystkie stylizacje.
|
Uważaj bo zaraz podpadniesz architektom i studentom politechniki. W końcu to oni mają wykształcony zmysł estetyczny, a cała reszta 800 tysięcy mieszkańców Krakowa się myli.

Nawiasem mówiąc diabeł tkwi w szczegółach i w zasadzie niewiele by trzeba włożyć dodatkowo w ten stadion, żeby się prezentował poprawnie.