qchar90 napisał(a):

doktor Majewski wyleczylby naszych zawodnikow 
on przeciez wszystkich bardzo dobrze zna!
byl prawie trenerem FC Kaiserlautern
no i chlop uwaza ze jesli sie ma wiecej rzutow roznych to sie jest lepszym
|
Poza tym dość dobrze integruje się z piłkarzami podczas obozów i uczestniczy w ich zabawach
