Niby jest przeciwwskazanie do picia lakoholu, ale ja już pare razy miałem takie serie czy to po operacji kolana czy to za każdym razem jak miałem je skręcone (i w gipsie) i spokojnie piłem ile wlezie. Nic się nie działo, może trochę większy kacyk, ale to też nie na pewno. Natomiast z lekami przeciwbólowymi nie wolno mieszać pod żadnych pozorem (chyba że to apap czy inny ibuprom).
Właśnie powoli zdycha mi chomik. Niestety wątpię żeby doczekał rana. Wie ktoś co z nim potem zrobić? Nie zakopie w ogródku bo w bloku na 3 piętrze mieszkam...