Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 11.08.2010, 23:01
Oczywiście 022 masz racje, dokładnie ja to w taki sposób odbieram, strach przed widelcem 2 jest oczywisty i to jestem w stanie zrozumieć, tak samo strach jest ze strony SKLW jak i ITI, ale nie przemawia do mnie takie tłumaczenie jakie jest w oświadczeniu Oby tylko przed każdym "trudniejszym" meczem nie padały absurdalne argumenty jak w tym przypadku Pozdro
Odpowiedz cytując