Oczywiście 022 masz racje, dokładnie ja to w taki sposób odbieram, strach przed widelcem 2 jest oczywisty i to jestem w stanie zrozumieć, tak samo strach jest ze strony SKLW jak i ITI, ale nie przemawia do mnie takie tłumaczenie jakie jest w oświadczeniu

Oby tylko przed każdym "trudniejszym" meczem nie padały absurdalne argumenty jak w tym przypadku

Pozdro