@ToTylkoJa, ale gościu skaczesz z tematu na temat, zaliczacie 0 "wyjazdowe" z powodu własnego "widzimisie"

0 22 prosto napisał, jest Wam wygodniej nie iść na derby a KP jeszcze tylko przyklasnęło wydając "wspólne oświadczenie". Szopka
Brak wyjazdów do Krk mogłem jeszcze zrozumieć, ale teraz to kupa śmiechu
