reperandt napisał(a):

Niektórym chyba na rękę jest to żeby się nowe nabytki się nie sprawdziły, żeby obwieścić na koniec "a nie mówiłem".
|
Za innych się nie wypowiadam -ja tak nie mam
Wiadomo że na kategoryczne sądy za wcześnie ale pierwsze wrażenie z naszego 'nowego otwarcia', po kilku meczach jest fatalne.
6 nowych graczy można podzielić na tych co grali przeciętnie, źle i tragicznie.
Do pierwszej grupy bym zaliczył Jovanica i Cikosa, do drugiej Paljicia i Zurawia, do trzeciej Kowalskiego i Bunoze.
Ironicznie można by stwierdzić że idealnie wpasowali się do reszty zespołu

który oprócz Małego też gra fatalnie.Mały zresztą żadnego szału też nie robi ale na tle pozostałych jest najlepszy
Takie są fakty dziś a co będzie jutro...zobaczymy