Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17636
Stary 11.08.2010, 22:26
Serwatkus napisał(a):Wyświetl post
Niedawno cały miesiac brałem zastrzyki przeciwzakrzepowe Fragmin i pomimo ze kilka razy piwko zdarzyło się wypić to nic się zlego potem nie działo. Z tym ze nie przekraczałem dawki 3 sztuk
Ja biorę Clexane od 11 dni. A piwko które chcę wypić to 1,5 litrowy Kelt ze Słowacji który się tak ładnie usmiecha w lodówce Więc raczej dawka spora

jurukuru napisał(a):Wyświetl post
abstrahując od zastrzyków przeciwzakrzepowych, to kiedyś po wizycie u dentysty u którego dostałem dwa strzały znieczulenia miejscowego (bodaj podniebienie i dziąsło) wracając do domu spotkałem kumpla, który uraczył mnie piwkiem.....powiem tak-nigdy w życiu mnie tak nerki nie bolały, nie wiem dlaczego akurat nerki ale mniejsza o to- nie polecam choćby szklanki piwa po zastrzykach przeciwbólowych, lepiej swoje odczekać..
taki mały offtopic
No ja kiedyś po wizycie u dentysty jak jeszcze z pół twarzy miałem znieczulone wypiłe 2 piwa (a raczej piwa z wodą, bo lane w barze) i nic mi się nie działo
Odpowiedz cytując