Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4761
Stary 11.08.2010, 22:24
Zewlakow, to jedyny facet z jajami w tej grupce. Widac, to bylo zwlaszcza w III czesci meczu(tego dokumentu Orange Sport, szczerze polecam). Zal mi go, bo oprocz Blaszczykowskiego, to nie ma z kim grac(gdzie stoperzy pokroju Baka, Waldocha, Jacka Zielinskiego, Hajto czy Klosa?).

http://www.youtube.com/watch?v=gPJpUxdeQNU - klasyka . Boruc najlepszy .
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 11.08.2010 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując