Zewlakow, to jedyny facet z jajami w tej grupce. Widac, to bylo zwlaszcza w III czesci meczu(tego dokumentu Orange Sport, szczerze polecam). Zal mi go, bo oprocz Blaszczykowskiego, to nie ma z kim grac(gdzie stoperzy pokroju Baka, Waldocha, Jacka Zielinskiego, Hajto czy Klosa?).
http://www.youtube.com/watch?v=gPJpUxdeQNU - klasyka

. Boruc najlepszy

.