seba napisał(a):

1do Krakowa nie przyjezdzacie, na Polonie chcecie 1500 biletow moze jeszcze postawcie warunek zeby wam Polonia oddala kamienna?
2niektorzy to maja wysokie mniemanie o sobie...
3Walter byl ch..ek a teraz jest dobry wujek ;-)
|
ad.1 dobrze wiesz dlaczego. Co do 1500 biletów- kiedyś było nas i tyle w sektorze gości i jakoś problemów nie było.Przecież to Polonia się szczyci tym, że to derby (pseudoderby z Groclinem), więc jak na derby przystało, to i kibicó gości powinno być więcej. Praktycznie wszędzie tak jest, tylko jakimś trafem w Krakowie (Cracovia) i w Warszawie (polonia) tego nie rozumieją. Derby Łodzi, Rzeszów Glasgow, Moskwy, Aten itp, kibiców 'przyjezdnych' jest zdecydowanie więcej, niż na 'zawykłych' meczach.
ad.2 oj mają, niektórzy nazywają siebie najlepszymi kibicami w kraju, a nie mogą zebrać dobrej liczby na wyjazd.
ad.3 jeśli możesz, to rozwiń swoją myśl.