Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 11.08.2010, 22:13
seba napisał(a):Wyświetl post
1do Krakowa nie przyjezdzacie, na Polonie chcecie 1500 biletow moze jeszcze postawcie warunek zeby wam Polonia oddala kamienna?

2niektorzy to maja wysokie mniemanie o sobie...

3Walter byl ch..ek a teraz jest dobry wujek ;-)
ad.1 dobrze wiesz dlaczego. Co do 1500 biletów- kiedyś było nas i tyle w sektorze gości i jakoś problemów nie było.Przecież to Polonia się szczyci tym, że to derby (pseudoderby z Groclinem), więc jak na derby przystało, to i kibicó gości powinno być więcej. Praktycznie wszędzie tak jest, tylko jakimś trafem w Krakowie (Cracovia) i w Warszawie (polonia) tego nie rozumieją. Derby Łodzi, Rzeszów Glasgow, Moskwy, Aten itp, kibiców 'przyjezdnych' jest zdecydowanie więcej, niż na 'zawykłych' meczach.
ad.2 oj mają, niektórzy nazywają siebie najlepszymi kibicami w kraju, a nie mogą zebrać dobrej liczby na wyjazd.
ad.3 jeśli możesz, to rozwiń swoją myśl.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 11.08.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując