Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6682
Stary 11.08.2010, 22:12
Baala napisał(a):Wyświetl post
... Przede wszystkim umie dośrodkować, a i przejść zawodnika w biegu potrafi. Walecznością z przodu przypomina mi młodego Baszcza. Włącza się do każdej akcji i widać że wydolnościowo nieźle się prezentuje. Ma owszem braki w defensywie ale są one do nadrobienia według mnie bo ma podstawy fizyczno-techniczne jak na ligę niezłe.
A kolega chyba pomylił walory, jakie powinien prezentować obrońca, z walorami prawego pomocnika... Przypomnę, że Cikos jest obrońcą jednak. I jego podstawowym obowiązkiem jest gra obronna, a dopiero w dalszej kolejności ofensywne wejścia i dośrodkowania.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując