Baala napisał(a):

|
... Przede wszystkim umie dośrodkować, a i przejść zawodnika w biegu potrafi. Walecznością z przodu przypomina mi młodego Baszcza. Włącza się do każdej akcji i widać że wydolnościowo nieźle się prezentuje. Ma owszem braki w defensywie ale są one do nadrobienia według mnie bo ma podstawy fizyczno-techniczne jak na ligę niezłe.
|
A kolega chyba pomylił walory, jakie powinien prezentować obrońca, z walorami prawego pomocnika... Przypomnę, że Cikos jest obrońcą jednak. I jego podstawowym obowiązkiem jest gra obronna, a dopiero w dalszej kolejności ofensywne wejścia i dośrodkowania.