Buziek_LG napisał(a):

|
a czy Polonia wpuszcza kogokolwiek w więcej niż 300 ?
|
I to jest najlepszy komentarz do bojkotu derbow, Legionistom sie w dupach poprzewracalo, osmieszyliscie sie na cala Polske, kazda druzyna chce wiecej biletow, nikt wiecej nie dostaje, ale wy nie, wy musicie pokazac swoja wielkosc i pokazujecie urzadzajac smieszny bojkot

KP to na reke, przynajmniej wiedza ze do incydentow nie dojdzie.