Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1644
Stary 11.08.2010, 22:00
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
a czy Polonia wpuszcza kogokolwiek w więcej niż 300 ?
I to jest najlepszy komentarz do bojkotu derbow, Legionistom sie w dupach poprzewracalo, osmieszyliscie sie na cala Polske, kazda druzyna chce wiecej biletow, nikt wiecej nie dostaje, ale wy nie, wy musicie pokazac swoja wielkosc i pokazujecie urzadzajac smieszny bojkot KP to na reke, przynajmniej wiedza ze do incydentow nie dojdzie.
Odpowiedz cytując