Serwatkus napisał(a):

Niedawno cały miesiac brałem zastrzyki przeciwzakrzepowe Fragmin i pomimo ze kilka razy piwko zdarzyło się wypić to nic się zlego potem nie działo. Z tym ze nie przekraczałem dawki 3 sztuk
|
abstrahując od zastrzyków przeciwzakrzepowych, to kiedyś po wizycie u dentysty u którego dostałem dwa strzały znieczulenia miejscowego (bodaj podniebienie i dziąsło) wracając do domu spotkałem kumpla, który uraczył mnie piwkiem.....powiem tak-nigdy w życiu mnie tak nerki nie bolały, nie wiem dlaczego akurat nerki ale mniejsza o to- nie polecam choćby szklanki piwa po zastrzykach przeciwbólowych, lepiej swoje odczekać..
taki mały offtopic
