Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17635
Stary 11.08.2010, 21:53
Serwatkus napisał(a):Wyświetl post
Niedawno cały miesiac brałem zastrzyki przeciwzakrzepowe Fragmin i pomimo ze kilka razy piwko zdarzyło się wypić to nic się zlego potem nie działo. Z tym ze nie przekraczałem dawki 3 sztuk
abstrahując od zastrzyków przeciwzakrzepowych, to kiedyś po wizycie u dentysty u którego dostałem dwa strzały znieczulenia miejscowego (bodaj podniebienie i dziąsło) wracając do domu spotkałem kumpla, który uraczył mnie piwkiem.....powiem tak-nigdy w życiu mnie tak nerki nie bolały, nie wiem dlaczego akurat nerki ale mniejsza o to- nie polecam choćby szklanki piwa po zastrzykach przeciwbólowych, lepiej swoje odczekać..
taki mały offtopic
Powód: prędkość
Ostatnio edytowane przez jurukuru : 11.08.2010 o godz. 21:55.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując