Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4741
Stary 11.08.2010, 21:52
Od Błaszcza to się należy odstawić, bo gdyby nie on to już w ogóle żadnych akcji by nie było. Jak sam ciągnie każdą akcję to niech i sobie z raz strzeli. Z resztą jak wystawiał patelnie innym to walili na bramkę rugby, więc miał prawo się w****ić.
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 11.08.2010 o godz. 21:54.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując