Arturo Qr2nów napisał(a):

Nie tak dawno temu wlepiliśmy im 11:0 więc chyba przez rok nie nastąpił aż taki skok San Marino ku lepszemu, a nasz w przepaść
|
Nie wiem czy oni coś poprawili - pewnie tak bo każdy coś poprawia. Wiem tylko tyle, że tak słabej reprezentacji nie widziałem w całym swoim 34 letnim życiu.
Zamiast ośmieszać się z Hiszpanami czy Kameruńczykami którzy spotkali się wczoraj na lotnisku powinniśmy zagrać parę spotkań z kimś porównywalnym.
Na początek policjanci, potem księża albo artyści a później to już po bandzie na maksa czyli np. w/w San Marino.