Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6679
Stary 11.08.2010, 21:48
Cytat:
Ideałem nie był, ale widać było potencjał. W odróżnieniu od Bunozy.
Ale jakoś dostaje regularne powołania do młodzieżówki do kadry Chorwacji wraz z Cikosem. Ktoś jednak w nim ten potencjał widzi. Problemem jest to, że nie ma go kto wydobyć. Mam nadzieję, że nowy trener dostrzeże potencjał, który drzemie w piłkarzach/kopaczach. (jeżeli jakikolwiek jest) Twojej opinii Wolfy nie neguję jak mogłoby się wydawać po początku postu. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Jeżeli jesteś w stanie mi przetłumaczyć, że wszyscy nasi grajkowie (lub chociaż Bunoza) nie mają potencjału, to jestem otwarty.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując