Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6678
Stary 11.08.2010, 21:40
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A co do zaklinania rzeczywistości: mam wrażenie, że ty tylko czekasz aż się wyłożą. Bo ty to już "wiesz" i oni uprzejmie mają Twoje oczekiwania spełnić.
Ale ze mnie szuja.

Adasss napisał(a):Wyświetl post
P.S. A jak już zahaczyliśmy o Kokosa, na pewno na plus można mu było poczytać twardość, odwagę i zdecydowanie w interwencjach. Ale już np. jego gra głową w obronie to było coś zdecydowanie do poprawy.
Ideałem nie był, ale widać było potencjał. W odróżnieniu od Bunozy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując