Adasss napisał(a):

|
A co do zaklinania rzeczywistości: mam wrażenie, że ty tylko czekasz aż się wyłożą. Bo ty to już "wiesz" i oni uprzejmie mają Twoje oczekiwania spełnić.
|
Ale ze mnie szuja.
Adasss napisał(a):

|
P.S. A jak już zahaczyliśmy o Kokosa, na pewno na plus można mu było poczytać twardość, odwagę i zdecydowanie w interwencjach. Ale już np. jego gra głową w obronie to było coś zdecydowanie do poprawy.
|
Ideałem nie był, ale widać było potencjał. W odróżnieniu od Bunozy.