Cytat:
Cytat:
jak myślicie jaki będzie wynik meczu POLSKA - KAMERUN w środe?
ja obstawiam 0:3 dla Kamerunu.
Po fatalnej grze naszych i niezłej Kamerunu. Meczu nie będę oglądał, bo nasi to malczan a Kamerun to F1. Szkoda czasu i nerwów...
|
Też Twierdziłem, że "znowu bedzie w połe" i przez myśl przeszedł mi właśnie wynik 0-3. i my się dziwimy że dostajemy od Azerów w pucharach. i Tu nie chodzi op umiejętności, oni grają beż żadnego zaangażiwania... oglądałem mecz uważnie do pierwszej bramki i zdążyłem zauważyć jak Żewłakow(temu panu już dziękujemy) odpuscza piłkę po której nie wiadomo czemu Eto sobie spokojnie biegnąc uderzył prosto w Fabiana, Sadolk truchtał do kolesia który otrzymał długą piłkę w pole karne. To nie są umiejętności to jest zwykłe "albo mi się chce, albo mi się nie chce"... Im sie właśnie nie chce... Gdybym ja był selekcjonerem to dostaliby taki opierd...