Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4724
Stary 11.08.2010, 21:32
Smuda zloz rezygnacje, bo to jest kur.. skandal(kolejny po kompromitacjach naszych zespolow)!! Gramy bez taktyki, obrona dziurawa, powolania z pupy. Co w kadrze robia miernoty typu Rybusa, WOjtkowiaka czy Miejrzejewskiego Panie Kolton, moze zapyta pan swojego przyjaciela? Reprezentacja jest bardziej rozbita, niz byla za czasow Beenhakkera, nie zmienilo sie doslownie nic. I co pieprza komentatorzy, ze nie mamy rozliczac Smudy z wynikow? My nie jestesmy San Marino, zeby budowac tyle lat, a poza tym ta druzyna grala lepiej...

Mialem obawy co do Franza i niestety wszystko sie sprawdza... Szkoleniowiec pokroju Hitzfelda potrzebny od zaraz.
Odpowiedz cytując