Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 11.08.2010, 21:25
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
no i Lewandowski pokazał że nie umie grać dla zespołu.. zamiast wyłożyć Kubie piłkę to strzelił jak szmata.. i po kontrze mamy 3 bramkę dla Kamerunu.. żaal
Czyli 1:1 bo wczesniej tak samo zachowal sie Kuba.

Co za dno na lewej obronie... Wchodzili jak w maslo. Kowalczyk nie umie przyjac pilki w biegu - taki gracz nie ma wstepu nawet do szatni reprezentacji.
Przeslabo wszyscy pomijajac Obraniaka,Kube i Lewego bo mimo ze nie strzelil i glupio sie zachowal to wygral kilka trudnych pilek.

PS: Peszko strzela chyba z kazdej pozycji


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując