Kluvi napisał(a):

|
no i Lewandowski pokazał że nie umie grać dla zespołu.. zamiast wyłożyć Kubie piłkę to strzelił jak szmata.. i po kontrze mamy 3 bramkę dla Kamerunu.. żaal
|
Czyli 1:1 bo wczesniej tak samo zachowal sie Kuba.
Co za dno na lewej obronie... Wchodzili jak w maslo. Kowalczyk nie umie przyjac pilki w biegu - taki gracz nie ma wstepu nawet do szatni reprezentacji.
Przeslabo wszyscy pomijajac Obraniaka,Kube i Lewego bo mimo ze nie strzelil i glupio sie zachowal to wygral kilka trudnych pilek.
PS: Peszko strzela chyba z kazdej pozycji
