0 22 napisał(a):

Zachywcali się cateringiem stadionowym w barach, bo wybór rzeczywiscie jak na polskie warunki jest duży (pięć rodzajów tematycznych barów: włoski, polski, amerykanski, grill, coffe), by nie powiedzieć mocniej. Natomiast tutaj mamy menu ze sports baru, czyli czegos w stylu restaruacji na terenie stadionu, gdzie mozna sobie obejrzec mecz w TV. Cos w stylu pubu Champions w centrum.
Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co.
P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi
|
Jestem zszokowany jak w przeciagu dwóch tygodni wszystko sie odmieniło po wielkiej zgodzie z ITI. Stadion był fe ceny były fe wszystko było fe a teraz nagle wielkie lizanie dupy sobie nawzajem
