Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 11.08.2010, 19:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tam kibic to będzie teraz tzw. elementem dojnym. Niektórzy strasznie zachwycali się legijnym menu. Ciekawe jak często przy tych cenach leczyliby głód ?
Zachywcali się cateringiem stadionowym w barach, bo wybór rzeczywiscie jak na polskie warunki jest duży (pięć rodzajów tematycznych barów: włoski, polski, amerykanski, grill, coffe), by nie powiedzieć mocniej. Natomiast tutaj mamy menu ze sports baru, czyli czegos w stylu restaruacji na terenie stadionu, gdzie mozna sobie obejrzec mecz w TV. Cos w stylu pubu Champions w centrum.

Ceny są kosmiczne (jak w Champions), ale to jest restauracja, a nie catering meczowy, który wcześniej nawet TU był chwalony, bo autentycznie jest za co.

P.S. Dosrywanko trwa, mnie to bawi
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując