Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
forthree
Member
Od: 07.2010
Offline
#
4137
11.08.2010, 19:10
Reprezentacja gra kilka razy w roku, a klub wiele, wiele, wiele więcej, dlatego nie możesz
forthree
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do forthree
Znajdź inne posty napisane przez forthree