Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17630
Stary 11.08.2010, 19:10
no wiesz, ja poznałem w Egipcie w ' sharmie ' wielu rosjan, w hotelu było ich ponad 70 % i przynajmniej Ci mieli na prawdę wielkie " wyrwy " w japach ;-).

dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Odpowiedz cytując