Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17629
Stary 11.08.2010, 19:08
labtec napisał(a):Wyświetl post
pytanie do turystów / podróżników, albo po prostu kogoś kto był kiedyś w Rosji.

Pomijam fakt zakładania srebrnych i złotych zębów przez przedstawiccieli Federacji Rosyjskiej. Ale ktoś z Was wie, dlaczego oni wszyscy mają wszystkieeeeeeeee zęby czarne i z dziurami od próchnicy ?

Pytam poważnie, bo się zastanawiam czy w Rosji jest tak mało stomatalogów, czy po prostu mają takie kosmiczne ceny ?
To drugie, mieszkałem przez kilka miesięcy w St.Petersburgu i prywatna(jako cudzoziemiec innej opcji nie ma) wizyta u stomatologa kosztowała mnie 130$ domyślam się że ceny dla miejscowych nie są dużo niższe przynajmniej nie w miastach. Po za tym trochę przesadzasz z tymi dziurami
Odpowiedz cytując