labtec napisał(a):

pytanie do turystów / podróżników, albo po prostu kogoś kto był kiedyś w Rosji.
Pomijam fakt zakładania srebrnych i złotych zębów przez przedstawiccieli Federacji Rosyjskiej. Ale ktoś z Was wie, dlaczego oni wszyscy mają wszystkieeeeeeeee zęby czarne i z dziurami od próchnicy ?
Pytam poważnie, bo się zastanawiam czy w Rosji jest tak mało stomatalogów, czy po prostu mają takie kosmiczne ceny ?
|
To drugie, mieszkałem przez kilka miesięcy w St.Petersburgu i prywatna(jako cudzoziemiec innej opcji nie ma) wizyta u stomatologa kosztowała mnie 130$ domyślam się że ceny dla miejscowych nie są dużo niższe przynajmniej nie w miastach. Po za tym trochę przesadzasz z tymi dziurami