Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33375
Stary 11.08.2010, 18:41
Teraz będą klnąć, a pózniej słuch o nich zaginie, ewentualnie będą udawać, że sprawy nie było.
Ale ja pamiętam nawet narzekania przy tranferze Marcelo, Sobolewskiego czy Clebera.
Ludziki zaglądają Cupiałowi do kieszeni, wirtualnie wydają jego kasę a zapominają, że np przez ten czas co jest w klubie Wisła zdobyła prawie tyle mistrzostw, co Legia w swojej całej historii.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując