|
Teraz będą klnąć, a pózniej słuch o nich zaginie, ewentualnie będą udawać, że sprawy nie było.
Ale ja pamiętam nawet narzekania przy tranferze Marcelo, Sobolewskiego czy Clebera.
Ludziki zaglądają Cupiałowi do kieszeni, wirtualnie wydają jego kasę a zapominają, że np przez ten czas co jest w klubie Wisła zdobyła prawie tyle mistrzostw, co Legia w swojej całej historii.
|