Markus sensowny budżet transferowy to mają w Liverpoolu i w Barcelonie zresztą ostatnio Barcelona pokazała swój cały budżet na transfery i nie tylko więc wątpie by w czasach spłacania długu Wisły wobec właścicela klubu była sensowna kasa na transfery a nawet jeśli to dług będzie większy aż pewnego dnia Wisłe spotka to co ostatnio Real Mallorca z drugiej strony kasa na transfery to nie wszystko by mieć dobrych kopaczy w drużynie czasami wystarczy mieć dobry skauting i wtedy za darmo można znaleść dobrych zawodników(Marcelo) których można potem sprzedać za rozsądną cenę