Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33374
Stary 11.08.2010, 18:36
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jak widzę zaczyna się nowy trend: jakość transferowej ofensywy, która póki co okazała się klapą, mają podkreślać, okraszać i ratować głośne nazwiska zawodników, których rzekomo nie udało się ściągnąć.

Jednak coś jest w powiedzeniu "tonący chwyta się brzytwy".
czemu oceniasz transferową ofensywe klapą Potrafisz po 2 meczach Bunozy, 2 meczach Paljicia oceniać to okienko Jeszcze przpomne że nie zaprezentował się nam ani Rios ani Chavez a sprowadzenie Jovanicia dobrze zadziałało na Pawełka jak widać a Cikos to fakt nie Alvarez ale też przyjdzie czas na ocene jego umiejętności.

Zbymak nie przejmuj się bo ponoć kibice wisły uchodzą w Polsce za tych co najwięcej marudzą na wszystko co tylko się da no i jak widać po tych postach coś w tym jest, oczywiście nie wszystko mi się podoba co robi klub ale nie widze wszystkiego w czarnych kolorach.

A co do Pana Cupiała to wstyd że niektórzy forumowicze nie mają kultury i potrafią zaglądać mu do kieszeni narzekając na jedno, drugie, trzecie . Jego wkład w Wisłe jest większy niż każdego z nas na tym forum .
Odpowiedz cytując