Markus napisał(a):

Jak widzę zaczyna się nowy trend: jakość transferowej ofensywy, która póki co okazała się klapą, mają podkreślać, okraszać i ratować głośne nazwiska zawodników, których rzekomo nie udało się ściągnąć. 
Jednak coś jest w powiedzeniu "tonący chwyta się brzytwy".
|
czemu oceniasz transferową ofensywe klapą

Potrafisz po 2 meczach Bunozy, 2 meczach Paljicia oceniać to okienko

Jeszcze przpomne że nie zaprezentował się nam ani Rios ani Chavez a sprowadzenie Jovanicia dobrze zadziałało na Pawełka jak widać a Cikos to fakt nie Alvarez ale też przyjdzie czas na ocene jego umiejętności.
Zbymak nie przejmuj się bo ponoć kibice wisły uchodzą w Polsce za tych co najwięcej marudzą na wszystko co tylko się da no i jak widać po tych postach coś w tym jest, oczywiście nie wszystko mi się podoba co robi klub ale nie widze wszystkiego w czarnych kolorach.
A co do Pana Cupiała to wstyd że niektórzy forumowicze nie mają kultury i potrafią zaglądać mu do kieszeni narzekając na jedno, drugie, trzecie . Jego wkład w Wisłe jest większy niż każdego z nas na tym forum .