Polska mysl
Chociażby by to, jakiego poziomu zawodników staramy się ściągnąć

. Może się uda, może nie.Być może nazwisko trenera nam w tym jakoś pomoże?
Owszem, można tego typu newsy rozpartywać jako czcze gadanie albo szukanie gruszek na wierzbie.Ja w kazdym bądż razie mam całkowite zaufanie do ludzi w klubie, zarówno jeśli chodzi o trenera jak i o transferyDlaczego?Bo ci ludzie pracą w futbolu zarabiają na chleb, a nie piszą pseudoanalizy siedzać przy siedząc w pracy czy na urlopie, ewentualnie w czasie przerwy od podstawówki czy gimnazjum.
Z oceną pracy zawodników,trenera czy Basałaja wstrzymam się przynajmniej do połowy rundy jesiennej, bo jak narazię ocena kogokolwiek to bardziej wróżenie z fusów.Zresztą uważam że jest to też trochę niesprawiedliwe.
Tutaj niektórzy chcą dać kolejne szansę Jirsakowi czy Boguskiemu, a ile są w Wiśle.Skreśla się z kolei zawodników, którzy do zespołu przyszli w połowie okresu przygotowawczego a zagrali ze sobą raptem 2 razy.