Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6675
Stary 11.08.2010, 18:19
Ja się zgadzam z Uran235 jeśli chodzi o Cikosa. W defensywie gra jednak wyraźnie słabiej od Alvareza. A czy gorzej od Burligi? Sprawa dyskusyjna, aczkolwiek pamiętam mecz Polonia Bytom- Wisła gdzie Burliga zagrał cały mecz i gorzej to nie wyglądało (pojedynki 1 na 1 w obronie) niż gra Cikosa, a nawet nie wiem czy nie lepiej.
Natomiast Cikos zdecydowanie więcej daje z przodu niż Alvarez.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby "skrzyżowanie" Cikosa z Alvarezem i taki "mutant" który w defensywie grałby jak Pablo a w ofensywie jak Erik byłby najlepszym rozwiązaniem

I też uważam że obrońcę rozlicza się przede wszystkim z gry obronnej! Wszystko co ponad to (gole, asysty) to wartość dodana ale najważniejsza jest destrukcja dla obrońcy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując