BRTS39 napisał(a):

Ja uważam że sam stadion nie jest zły. Wstydem rzeczywiście jest budowa tego stadionu.
A takie pytanie mam. Kiedy gotowe maja byc trybuny za bramkami?
|
Trybuna południowa (E) jest już gotowa od jakiegoś czasu. Brakuje tam chyba tylko gastro-stoisk.
Natomiast co do trybuny północnej (D) to dopiero ogłoszony jest przetarg na wykonanie wnętrza (klatki schodowe itp.).