Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13647
Stary 11.08.2010, 18:02
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że sam stadion nie jest zły. Wstydem rzeczywiście jest budowa tego stadionu.
A takie pytanie mam. Kiedy gotowe maja byc trybuny za bramkami?
Trybuna południowa (E) jest już gotowa od jakiegoś czasu. Brakuje tam chyba tylko gastro-stoisk.
Natomiast co do trybuny północnej (D) to dopiero ogłoszony jest przetarg na wykonanie wnętrza (klatki schodowe itp.).
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując