dzollo napisał(a):

Co do naszej polityki transferowej.
Jak narazie to dno, a nawet jego brak. Sprawiono, że i tak słaba Wisła w tamtym sezonie, jest jeszcze słabsza, sciągnieto masę zawodników, z których już tylko dwoje rokuje na rozsądne zakupy (Chavez i Rios) ale to może jedynie złudne nadzieje spowodowane tym, że jeszcze nie mieli okazji do pokazania na co ich stać, w przeciwieństwie do reszty "wzmocnień", Ci taką "okazje" juz mieli...niestety...
|
Już dawno nie przeczytałem czegoś aż tak durnego. Jak możesz pisać o którymkolwiek z tych piłkarzy, że rokują źle/dobrze skoro kilku z nich widziałeś dopiero w dwóch meczach, a pozostała dwójka ( według Ciebie dobrze się zapowiadająca) jeszcze nawet nie wystąpiła! Ocieniać będziemy po zakończeniu rundy a nie teraz , kiedy wszystko jest w rozsypce. Twoje przewidywania można przyrównać do położnych na sali, które patrząc na imiona dzieci wróżą: o ten zostanie nowym Einsteinem, ten Hitlerem itd... nie zaczekają przynajmniej do 2- go roku życia, kiedy dzieci pokażą umiejętności bądź nie. Naśmiewając się ze Zbymaka naśmiewasz się sam z siebie, bo zabawiasz się we wróżkę oceniając naszych nowych piłkarzy (nie ściemniaj że widziałeś ich chociaż w kilku meczach bo to typowi no name)

.