Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33363
Stary 11.08.2010, 16:12
Po pierwsze, nie musze uciekac sie do Zbymaka by miec informacje.

Po dwa, wolfy, zaczynasz przeginac. Nie nie mamy radochy z tego kogo nam sie nie udalo zatrudnic. Wskazujemy tylko ze to nie jest pierwsze i ostatnie nazwisko ktore bedzie sie przewijalo w kontekscie Wisly. Tego rozmiaru nazwisko oczywiscie.

Odnosnie samej transakcji. Wisla te sytuacje potraktowala jako promocje i BYLA sklonna w przyszlym roku wylozyc kwote ktora miala byc zapisana w kontrakcie bo Wlodarze wiedzieli ze gdyby u nas sie wypromowal to poszedlby za wielokrotnie wiecej w bardzo szybkim tempie.

Niestety przxeszkoda na drodze tego transferu stanely wymagania zawodnika.

Ehhh, chyba jednak faktycznie bedzie lepiej jesli czlowiek sie nic nie bedzie odzywal. Mam tylko nadzieje ze w maju bedziecie pamietali co wypisywaliscie odnosnie Wisly i wszystkiego co sie w tym klubie dzieje.
Odpowiedz cytując