Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#906
Stary 11.08.2010, 14:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co się podniecać tak nowym trenerem, bo i tak przez pierwsze tygodnie niewiele się zmieni. Nikt nie nadrobi w tydzień błędów okresu przygotowawczego (o ile takie wystąpiły). Jedynie będzie mógł wjechać naszym zawodnikom na ambicje.
każda drużyna po zmianie trenera gra przynajmniej chwilowo lepiej . Nie zdziwiłbym sie gdyby sie nagle okazało że niektórzy z naszych zawodników jednak potrafią grać w piłke . Nawet przy kiepskim trenerze drużyna nabiera bodzca do pracy ( jak np początek z Okuką czy Engelem ) . Piłkarze tacy jak Jirsak czy Łobo muszą sobie zdac sprawe że jeśli nie teraz , to nigdy nie zaistnieją już w Wiśle .