Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33351
Stary 11.08.2010, 14:38
dzollo napisał(a):Wyświetl post
hahahah juz widze jak mieli bysmy wydać taka kase, skoro Cupiał sika z radośći jak ktoś położy mu na stuł 3 bańki euro - Vide Marcelo. Nie patrząc na skutki dla drużyny, które jak wszyscy wiemy są opłakane. I on miał by dać za kogoś 3 bańki? Wolne żarty...
też tak myślę ale uważam że wypożyczenie było by tylko na rok i poszedł by znów do OM (jak z Alvarezem )
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując