dzollo napisał(a):

|
hahahah juz widze jak mieli bysmy wydać taka kase, skoro Cupiał sika z radośći jak ktoś położy mu na stuł 3 bańki euro - Vide Marcelo. Nie patrząc na skutki dla drużyny, które jak wszyscy wiemy są opłakane. I on miał by dać za kogoś 3 bańki? Wolne żarty...
|
też tak myślę ale uważam że wypożyczenie było by tylko na rok i poszedł by znów do OM (jak z Alvarezem )