Wisielak napisał(a):

|
A wiecie o tym że tym piłkarzem który kapitalnie zaprezentował się na M.Ś z którym trwały negocjacje był Andre Ayev ? chodziło o wypożyczenie za 500euro a potem wykupienie go za 2,5 (jak by się sprawdził )
|
hahahah juz widze jak mieli bysmy wydać taka kase, skoro Cupiał sika z radośći jak ktoś położy mu na stół 3 bańki euro - Vide Marcelo. Nie patrząc na skutki dla drużyny, które jak wszyscy wiemy są opłakane(wpier** od 3 świata w LE). I on miał by dać za kogoś 3 bańki? Wolne żarty...