Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17620
Stary 11.08.2010, 13:01
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Siema! Mam dziwny problem. Mianowicie, gdy chcę włączyć jakąkolwiek aplikację (gg, skype, opera, kaspersky itp.), uruchamia mi się ona przez adobe reader. Wie ktoś, o co kaman?

jak masz XP to spróbuj z tym
http://plom.pl/domyslne-powiazania-plikow-Windows-XP/
Odpowiedz cytując