Krzysiek napisał(a):

|
Siema! Mam dziwny problem. Mianowicie, gdy chcę włączyć jakąkolwiek aplikację (gg, skype, opera, kaspersky itp.), uruchamia mi się ona przez adobe reader. Wie ktoś, o co kaman?
|
jak masz XP to spróbuj z tym
http://plom.pl/domyslne-powiazania-plikow-Windows-XP/