Dzimi napisał(a):

|
Nie mamy kompletnie obrony. Kowalski - Bunoza to z całą pewnością najgorsza para stoperów w całej lidze. Nawet na 1 ligę są zbyt słabi.
|
To z jakiej racji Bunoza jest powoływany do młodzieżowej reprezentacji Bośni? Chyba nie chcesz powiedzieć, że ich reprezentacja jest tak słaba, że biorą klienta, który według ciebie jest za słaby na 1 lige. Odczepcie sie ****a od tego Bunozy, zobaczycie, że za jakiś czas będzie filarem defensywy. Tak samo dajcie szanse Paljicowi. Ale co tam, przyjdzie tutaj Ashley Young to powiecie czego on szuka w naszej lidze, że krok w tył. Przyjdzie ktoś kto może stać się gwiazdą tej ligi to też źle, bo przecież nie przyszedł z czołowej ligi. Połowa z was na tym forum jest żałosna.