Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33333
Stary 11.08.2010, 12:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek i Diaz na sprzedaż.Wisła jednak najchętniej by sie pozbyła Jirsaka i Łobo ale nie ma chętnych.
http://www.fakt.pl/Wisla-pozbedzie-s...y,79436,1.html
Polowicznie trafione, polowicznie nie trafione.

Zaznaczam na pierwszy ogien ida najslabsze ogniwa, choc przy dobrej ofercie kazdy moze stad odejsc.
Odpowiedz cytując